Schowek (0 produkty)
Twój schowek jest pusty

współpraca

W swojej ofercie posiadamy biżuterię wytwarzaną lub wykańczaną ręcznie. Ręczny proces produkcji oraz szeroka gama barw bursztynu sprawiają, że każdy wyrób jest jedyny w swoim rodzaju. Aby umożliwić zamawianie biżuterii według kodów, stworzyliśmy katalog prezentujący oferowane przez nas wzornictwo. Jednak wyroby oznaczone tym samym symbolem w katalogu, mogą w rzeczywistości różnić się wagą, odcieniem bursztynu i kształtem kamienia od produktu ze zdjęcia.

 

Biżuterię Enzo można zamawiać za pośrednictwem poczty e-mail lub faksu. Istnieje również możliwość zakupu bezpośrednio w naszym biurze, gdzie zawsze posiadamy pewną ofertę wyrobów gotowych. 

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Tym, którzy nie mają możliwości przyjazdu do Gdańska a są zainteresowani zakupem gotowej biżuterii dostępnej na magazynie, umożliwiamy dokonanie selekcji na podstawie zdjęć. Jest to również dodatkowy sposób na zaprezentowanie  wyrobów spoza katalogu.

 

Minimalna wartość zamówienia wynosi 1000 Eur. Czas realizacji ustalany jest każdorazowo po otrzymaniu zamówienia i zależy od dostępności produktów. Biżuterię dostarczmy za pośrednictwem firm kurierskich (UPS, Fedex). 

 

Nasz oferta skierowana jest do klientów branżowych (właścicieli sklepów, galerii, itp.)